Vytlačiť
Britská jazyková škola v Trenčíne
                     

Letné kurzy 6.7-30.7. Vstupný test online.

IELTS Workshop
 14.6-18.6.


Milí študenti,

vzhľadom na vývoj situácie s koronavírusom, prezenčná výučba na Oxford School sa počas zimného trimestra prispôsobí momentálnym podmienkam.
Kurzy budú pokračovať v pôvodných časoch buď prezenčne alebo formou SKYPE ONLINE. 
Oxford School reaguje na výnimočnú situáciu a takto zachováme kontinuitu vyučovania a zároveň bezpečnosť našich študentov a učiteľov.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Poriadna jazyková škola

Je jednoduché nájsť školu s rodenými anglickými lektormi, ale lektor a riaditeľ v Oxford School je nielen to! Je zrelý a skúsený rodený angličan, ktorý má Cambridge kvalifikáciu na výuku angličtiny. Vie, ako učiť a reagovať na potreby študenta.

Sústredíme sa na kvalitu a nie na kvantitu. Počet tried, ktorý otvárame, je limitovaný, za účelom dosiahnutia kvalitnej výučby. Menej je niekedy viac!

Pre všetky úrovne, od začiatočníkov a vyššie, používame najnovšiu metódu výuky – komunikatívna metóda a zároveň aj materiály, ktoré umožňujú študentom byť s jazykom flexibilný a kreatívny. Komunikatívna metóda je tiež nevyhnutná pre záujemcov o Cambridge medzinárodné skúšky, včítane IELTS – najviac absolvovaná medzinárodná skúška z anglického jazyka.

Máme rozsiahle skúsenosti s Cambridge skúškami, včítane First (FCE), Advanced (CAE), a IELTS, a s prípravou študentov na ich úspešné zvládnutie. Lektor Rob Lee je niekoľkov rokov učiteľ a skúšajúci Cambridge skúšok.
Oxford School Slovakia bola v roku 2018 nominovan
á Britskou Radou ako registračné centrum pre skúšku IELTS: https://www.britishcouncil.sk/skusky/ielts/datumy-poplatky-miesta/skuskove-centra